Új hozzászólás Aktív témák

  • csiga8

    senior tag

    válasz Xbean #4348 üzenetére

    Elötte próbáld ki. Igen ez is 8 ohmos, és az öregnél az ő rádiójáról olyan szépen szólt ez a két hangfal, hogy azt hittem sírva fakadok menten, mert egy raklap pénzt dobtam ki a Z-2300-ra....

    A Z-2300-ra először rákötve nem szólt olyan szépen, hangolni kellett. A Logi ládája nagyon keményen tolja a mélyet, ezért az egyébként magától is szépen szóló hangfalakkal együtt nagyon sok lett a mély. Annyira, hogy szó szerint fájdalommal járt a kis térben a sok mély.

    Viszont. Nem tudom egyenlőre, hogy a hangkártya "csalna", vagy az XP, vagy a Logi erősítője, vagy a lejátszó program, de olyan tisztán és gyönyörűen azért nem szól, mint az öreg rádiójáról. A Logi szatelitjétől viszont sokkal szebben a beállítás után.

    Ha minden igaz, akkor egy ismerősömtől fogok kapni egy régi-régi valamilyen ... star ( azt hiszem) 2*15W tranzisztoros erősítőt ( olyan 5-6 kg :D ), és akkor elválik, hogy milyen irányban mozdul a minőség. Igaz nem most lesz, majd talán 1-2 hét múlva, de mindenképp beszámolok róla.

    Mégvalami. Ha halkan hallgatom, akkor is szépen szól.... :)

Új hozzászólás Aktív témák