Új hozzászólás Aktív témák

  • psyho85

    aktív tag

    válasz Rover623 #27366 üzenetére

    Az M-audionak is van beceneve: NEM-audio. Véletlen. :DDD Egy minta meg nem reprezentatív, más megvette és szól, nem kellett egyből javítani.

    Behringer? Több tucat kis pultjukat javítottam már, tápcsatlakozók rendre törnek szét. Az elkók kritikán aluli beszállítóktól vannak, másfél év alatt felpúposodnak, kiszáradnak, tönkremennek. A stabkockák alulméretezettek, akárcsak a hűtésük, volt keverő ami kigyulladt(!) nem megerőltető használat közben. A keverőik hangja lapos, a külső effektjeik zajosak, az alkalmazott kapcsolók minősíthetetlenek, ha használod őket tönkremennek.

    És ezek még csak a keverők meg outboradok. Az élteti a Behringert, aki otthon lerakja az asztalra, azt néha használja. Vagy nem hallott még egy rendes előfokot, mondjuk Focusrite ISA One és attól felfelé. Konzumernek elmegy, de pro körökben nem szeretett. Nem véletlenül.

    Szóval nekem ne mond, hogy máshol hallottam. Köszi. :)

    @Degeczi: mint mondtam, vannak kivételek. Akkor ez ennyiért jó kártya, örvendjünk! :)

    Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

Új hozzászólás Aktív témák