Új hozzászólás Aktív témák

  • zoldy

    tag

    válasz HUAFBANDITA #21000 üzenetére

    Na annyira azért nem vagyok kocka, hogy ne hallgassak rajta zenét amíg be nem járatódik! :Y 25-40%-on azért már hallgatózom. :P Azért kérdezem mert hallottam ezt a zajos dolgot és kibontás után lenyomtam rajta egy-két számot. Nyers volt még nagyon ezért mikor egyébként is el kellett mennem otthonról kiadtam a gépnek, hogy 2 órán keresztül rózsaszín zaj oszcillálva mehet. Hazaértem és nagyságrendekkel szebb volt a hang. Ezért mikor ha tehetem akár csak egy-egy órára is nyomok rajta valami zajt csak nem tudom mi a felső határ. Olvastam olyat is passzívnál, hogy szembe a két hangszóró és 2 hét URH Kossuth úgy, hogy az egyiken polaritást cserélsz. 1 hét után polaritáscsere. Letakarod egy pokróccal és jöhet még egy hét. Azt azért érzem, hogy ez a másik véglet... :U A kérdés csak az, hol van az egészséges határ. Honnantól nincs értelme a dolognak/túlzás.

    Szerk: (#21002) schawo : Ok. Zajongás elfelejtve. :D Mikortól ereszthetem ki a hangját? Már nem őrültködésből csak kíváncsi vagyok a maximumra egyszer, hogy tudjam mit bír. Elkezd-e egyáltalán torzítani egy szint felett. :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák