Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz Dare2Live #1948 üzenetére

    20-30k között... Az már az értelmes kategória. Ha 2.1, akkor már minőségi darabokat lehet ennyiért, ha 5.1, akkor használtan vannak nagyon jó cuccok.

    2.1-ből:
    Ha a teljesítmény a fontos, akkor Logitech Z-2300.
    Ha a teljesítmény és a minőség is szempont, valamint egy egyszerű és szép design kell, akkor Altec Lansing MX5021 vagy FX4021.
    Ha csak a design fontos, akkor JBL Creature II / Spot / Spyro, de ezek nem dübörögnek annyira. Kicsi a teljesítményük.

    5.1-ből:
    24-25k-ért lehet használtan Logitech Z-5300-at venni (Brekk mester árulja itt a PH-n).

    2.0-ból lehet még Klipsch Promedia Ultra 2.0, ha olcsóbban is jó, akkor Genius 2000X (Genius SP-HF 2000X a teljes neve) (bár ezt nagyon kevés helyen kapni és ha van is, akkor 1-2 nap alatt elkapkodják).

    A JBL-t nem ismerem, de nagyon tetszetős darabok. Nem tudom mennyi garancia van rá.
    Altec Lansing egy nagyon jó márka, profi cuccok. Szintén nem tudom, mennyi garanciát vállal a gyártó, de biztos nem aprózza el.
    Logitech-et azért preferálom, mert elég jó hangrendszereket gyártanak és a hangjuk is korrekt. A garanciát maximális korrektséggel intézik. (Legalább 2 év garancia szokott a termékeikre lenni.)
    Klipsch is profi márka, de nagyon drága, így ebből a keretből "csak" egy 2.0-ra "futja".
    Genius-ról a saját (Genius 2.0-ás topikban) topikjában olvashatsz bővebb infót.

    Szerintem az Altec Lansing MX5021, FX4021, Logitech Z-2300, Logitech Z-5300 a legjobb választás. Ezek közül már csak a design és a hangminőség dönthet. Érdemes őket meghallgatni, ha van rá lehetőség.

    Harrrr!!!!

Új hozzászólás Aktív témák