Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negro

    őstag

    válasz Redneck #12 üzenetére

    Q2 valojaban nem volt egy jo jatek. Nagyon erzodott Romero tavozasa (is) az id-tol. 1x vegig vittem anno de nem nagyon multiztam vele. Q1 utan csaladas volt mind single mind multi oldalan szamomra. Eleve nem is volt semmi koze az eredeti quake-hez (csak marketing es jobb eladhatosag okan lett Quake-nek nevezve) es nekem az a strogg story nem jott be. A HL megjelenesevel es utan meg ott volt eleve egy sokkal hangulatosabb multi na meg CS, DoD. Az erzes persze vissza adhatatlan milyen is volt eloszor jatszani ezzel `98 vegen. Nem letezett korabb ilyen FPS. Persze mai szemmel visszeneve vannak hibai boven a jateknak es hianyosaggai. Dario Casali tube-ra tett fel most developer commentary videokat az evfordulo okan. Ott ra is mutat nehenyra.

    Q3 egy tech demo volt. Hatalmas csalodas volt a single hianya, multizni meg elvezetesbb volt egy UT-vel illetve ott mar a CS. Nagyon hamar, talan 1 even belul rauntam Q3-ra is. A HL es a vele egyutt erkezo modok mindent vittek.

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

  • negro

    őstag

    válasz Dr. Akula #19 üzenetére

    Nem ertek egyett. A HL multi, igaz nem feltetlen gyari palyakon de elkepeszto porgos volt ahogy UT is. Sokkal jobban elveztem az UT-et mint a Q3-at. Igaz mas kat. hisz ezek arena shooterek de ott volt 1 evre mar a CS ami szamomra meg evekre meghatarozo volt es se Q3-at es se az UT -et nem vettem elo mar. Majd DoD, bar az kesobb jott. De persze kinek mi. En hamar rauntam.

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

  • negro

    őstag

    válasz Redneck #15 üzenetére

    CS-et en is eleg hamar mar a betaval kezdtem. Majd vegig 1.0-1.6 -ig. Jo korszak volt. Onmagaban veve nem volt egy rosz jatek a Q2 de nem is jo. Persze elveztem en is mert hatalmas dolog volt egy Voodoo2-vel, mert elsonek meg software mode ment mert csak `98 vegen kaptuk a 3dfx-et. De ehez kepest megsem kaptam azt amit a Q1 eseteben. Persze nyilvan itt befigyel a nosztalgia faktor is hisz a Quake azert az szamtech orak es ALT+TAB korszaka is volt. Q2-nek mar nem lett ekkora hype-ja szerintem. Q3 meg bar lehet az e sport resze volt de kozel sem volt jobb jatek mint az UT a CS meg ha kesobbi is es mas kat. de evekig tomegkeket "mozgatott" meg. Q4? :DDD Hozza kepest CS:S es DoD:S? (kedvencem volt) A valve zsenialis volt HL2-ig. De az id sajnos nekem a Q1-el veget ert valahogy. Csalodas volt a Doom3 es hatalmas volt a gepigenye. Rage detto. Nem tudok Quake1 ota igazan jo id jatekot. A 2016-os Doom se az en vilagom. Illetve mar vegkepp semmi koze az eredeti id-hez. Vissza valve-re en azert meg remenykedem egy HL3(EP3)-ban ami remelhetoleg nem VR "only" jatek lesz.

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

Új hozzászólás Aktív témák