Earn to Die 2 bemutató (Android, iOS)

Give me fuel, give me fire!

Mint jeleztük, a cél minden egyes pályán (amelyekből több tucat akad) az adott mentési pontig eljutni, kezdetben a verda erre viszont még alkalmatlan, úgyhogy bizony fejleszteni kell. Ehhez a játékban szerezhető dollárokra van szükség, és mivel az Earn to Die freemium típusú játék, azaz ingyenesen letölthető és játszható, ám a játékpénz a henteléssel megszerezhetőn túl igazi forintból vásárolható, a game az ideálisnál kissé gyakrabban hívja fel a figyelmünket a vásárlásra.


[+]

No nem kell megijedni, minél tovább jutunk ugyanis egy pályán, annál több dollár a jutalmunk, amelyből aztán motort, váltót, kerekeket, fegyvereket, turbót, páncélt, tömegcsökkentő alkatrészeket és a legfontosabb kiegészítőt: nagyobb benzintankot lehet vásárolni. Ezek mindegyike tovább fejleszthető, persze egyre több pénzért, de nyilván tovább jutva több pénz üti a játékos markát.


[+]

Egy-egy pályán több mentési pont akad, a végén pedig új jármű a játékos „jutalma”, persze a jutalom része az, hogy kezdhetjük az új zombikaszáló verdát a nulláról fejleszteni, hiszen a régi a roncstelepen végzi. No persze az új verdákkal még több pénz gyűjthető, és onnantól zseniális az Earn to Die 2, hogy pont elég nehéz egy pályán játékzseton vásárlása nélkül, tucatszor nekifutva és a verdát apránként pofozgatva végigjutni.


[+]

Egy-egy szint befejezéséhez bizony nem elég minden létező gombot nyomva tartani, stratégiát is fel kell építeni, hogy melyik akadályt hogyan ugorjuk meg, mert méterekkel a pálya vége előtt kifogyni a naftából bizony igen fájdalmas dolog. És ez a fájdalom ad újabb és újabb lendületet, hogy egy-egy nehezebb szakasznak ismét nekifusson az ember. Ha könnyebb lenne a játék, ráunna az ember, ha nehezebb, feladná. A megjelenést és ütős rock zenét is eltaláló Earn to Die viszont tökéletesen balanszírozott játék, hogy napokra lekösse az ember figyelmét, éppen ezért bátran ajánljuk egy próbára a Google, az Amazon és az iOS alkalmazásboltjából.

Az Earn to Die 2 innen tölthető le Androidra, iOS-re és az Amazon oldaláról.

Azóta történt

  • Red Game Without a Great Name (iOS)

    A Limbót és a Flappy Birdöt is megidéző, mégis teljesen egyedi hangulatot árasztó oldalnézetes ügyességi játék a steampunk postagalambos Red Game.

  • Beneath The Lighthouse bemutató (Android, iOS)

    Egyedi irányításával teszi magát érdekessé a Nitrome új mobiljátéka, de a kerettörténet nem túl erős, a grafika csak átlagos, időnként pedig brutálisan nehéz pályákat kapunk.