Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas-j

    őstag

    válasz Solution73 #16977 üzenetére

    Nem tudom, hogy neked mi lehet az ideális megoldás. Talán tényleg egy CD lejátszó vagy egy olcsó, zenére megfelelő médialejátszó, vagy esetleg az a módszer amit írtál. Esetleg reménykedsz, hogy a közeljövőben megoldják a programozók ezt a problémát egy hibajavításban. Ha CD lejátszó mellett döntesz, akkor használható a korábban leírt módszer.
    Gondolom a zeneszámok gyakorlatilag hibamentesen, azaz hiánytalanul megvannak, tehát megvan mindnek az eleje is, csak a Zidoo vágja le a lejátszás indításakor. Én ezeket a zenefájlokat másolnám át a PC-re (mert hogy abban van CD-DVD íróm) és abból én speciel Nero-val megírnám a hang CD-t a korábban részletezett megoldások egyikével. Nem kell semmiféle szerkesztgetést csinálni. Én anno több tucat virágboltból beszerzett zenegyűjteményt írtam ki így CD-re, amikor még nem volt médialejátszóm. Aztán sikerült vennem egy akkor megjelent IAMM NTR82HD-t, és okafogyottá vált az asztali CD lejátszó. (A mai napig imádom ezt a kis playert!) Külön előnye az IAMM-nak, hogy beépített képernyője van, ezért nem kell hozzá a TV-t vagy monitort bekapcsolni. A mai napig ezt használom zenehallgatásra. Az összes CD-m be van rippelve a winchesterére, és jól megférnek a többi flac és mp3 zenével. Ezenkívül még 1,2TB-nyi régebbi koncertfilm ISO is rajta van még, bár ezek le vannak mentve a Zidoo Z10Pro-mra is.

    Most jutott eszembe, hogy mintha lenne egy egyszerű MP3-as szerkesztő programom, ami emlékeim szerint tud a szám elejére vagy végére plusz csendet tenni. Este majd meg nézem hogy tényleg jól emlékszem e (ha el nem felejtem). Azzal csak meg kell nyitni a fájlt, bepipálni és beállítani a csend hosszát, majd mentés másként.

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

  • farkas-j

    őstag

    válasz Solution73 #16977 üzenetére

    Megkerestem azt az Mp3 szerkesztő programot (Mp3 Trim Pro) amit említettem. Már jó régen használtam. Sajnos rosszul emlékeztem, mert nem megadott plusz időt tud hozzáadni a szám elejéhez és végéhez, hanem levág annyi időt, így neked ez nem jó. :(

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Új hozzászólás Aktív témák