Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    Topikgazda

    válasz Solution73 #16959 üzenetére

    Kertem, hogy OFF-ba irjatok ez rád is vonatkozik. :R
    Nekem még meg van az első sz gépes TEC CD iróm amit 1994-ben vettem potom 34 e ft-t. Ezt rá tudom dugni a zidoo sata kimenetere és a fajlkezeloben rogton megjelenik mint CD rom. Aztan, hogy lehet e rá irni fogalmam sincs, biztos kellene egy író appot telepiteni az Androidhoz. De lejátszásra tökéletes.
    Igen az adztsli CD írás kimaradt az életemből. Habar van két asztali DVD író lejátszó Sony gepem de csak DVD írásra VSH-rol amire emlekszem. Na meg analog tv műsor amig volt. DVB-C tunerrel nem rendelkeztek.
    De a mostani választ sem raktad off-ba.

    [ Szerkesztve ]

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

  • kokokka

    őstag

    válasz Solution73 #16959 üzenetére

    Maxell CD-RW XL-II 80 Music, de egyszer írhatóban is az van. Újraírhatóra szoktam digitalizálni vinylről ha valaki kér egy zenét, vagy csak, hogy megosszam a fórumban. De jó példa a Zidoo ilyetén használatára az is amit most csináltam. Vettem egy mázsa TAKT kazettát, de az egyiken már nem a gyári felvétel volt, valaki mást vett rá. Így hát összeállítottam az eredeti tartalmat flac-ból és a Z9X-ről lejátszva a Pioneer deckemmel felvettem rá az eredeti műsorlistát. Ezeket a műveleteket sokan nem értik. Nem értik miért foglalkozunk audio CD írásával, vagy épp magnókazettára másolással a mai agyondigitalizált világban. Én részemről pont azért, mert abban a korban nőttem fel amikor még volt értéke a zenének. Amikor még nem az volt, hogy eszedbe jutott egy zene és 10 másodpercen belül hallgathattad is. Amikor még Komjáthy Gyuri bácsi műsorai közben a kétkazettás Aiwa előtt görnyedve vártam hogy indítsa a zenét én meg indíthassam a felvételt. Amikor még végig kellet hallgatni a dalt, mert csak valós idejű másolás létezett. Amikor végig szenvedtük a Zenebutikot azért, hátha lesz benne legalább egy nyugati klipp morzsa, amihez itt sosem férhettünk hozzá. Nekem néha hiányzik a valódi zenehallgatás. Nem Spotify, nem flac gyűjtemény, hanem a sokszáz audiokazettám, CD-m vagy vinylem hallgatása. Nyugodtan, időt adva a hanghordozóknak. És magamnak.

Új hozzászólás Aktív témák