Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz asimov #4 üzenetére

    Ja! Képzeld, meglepődtem, de TÉNYLEG a normál, FULL MAGYAR billentyűs, relative olyan, mint a többi, csak egy kis része van átdolgozva, ami nem érinti, csak az insert/delete-s részt. Méretre is alig-alig szélesebb, mint egy átlag bill.. Azért, nem estem hasra a ''minőségétől''. Kicsit zörgős, annyira nem élvezet vele gépelni, vagy hozzászólásokat irogatni, de ez egy külön téma. Mivel nem erre készült, ugye.:)) Tehát, a lényeg a játék. Nekem speciel jobban ''ízlik'', mint a régi, sima mezei billentyűzetem. Mindenképpen KELLETT váltanom, mivel egyszerre amx 2-3 gombot tudtam eddig leütni, márpedig játékoknál van, amikor 4-t is shimán alkalmaz egyszerre az ember, ezt pedig nem kezelte a Compaq bili. Utal is rá a Zboard, hogy 8 (!!!) billentyű leütése lehetséges EZZEL az eszközzel! Visszatérve, alapból elég jól kezelhető, minden gombocska elérhető, és alapból szinte változtatások, tehát programozás nélkül is használható a BF2-höz. Csak jól meg kell kukkolni a gombokat, mert elég kis betükkel vannak ráírva. Vannak nagyobb gombok, azokkal nincsen gond, de pl. az ''Y''-t már alig vettem észre, és átprogramoztam máshova is a BF2-n belül. Utánna vettem észre, hogy megvan az. Ami talán nem látszik a képeken, hogy pl. némelyik gombocska kicsit döntött. Szerintem, aki vacilál, vétel elött, az bontassa ki, és rakja rá kezecskéjét, próbálgatván elérni a kisebb gombokat is.:DDD
    Asszem, majd csinálok róla képeket, mert így elég nehéz beszélni róla, ha sehol sem látszik a magyar kiosztásu klaviatura (legalábbis, neten nem láttam).;)

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák