Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz vamzi #304 üzenetére

    Nekem most költséghatékonyság a cél. A lényeg, hogy kivillantson egy kisebb kiállítótermet, és lehessen riportozni vele. Indirektben is elég szerintem ez a kulcsszám bőven ide. TTL és forgatható fej, ezek kellenek nekem. Nem kell minőség ide, csak dokumentálás és hogy jobb legyen mint a beépített vaku. Azzal is tudnék dolgozni, de még nem az enyém a meló, és van konkurencia rendes vakukkal. Ráadásul gyűlöletesen utálok indirektbe arcon lőni. Általában mindig teljesen jó fények és világítás van, csak néha deríteni kellene.

    Pontosan tudom a specifikációit, a 468 nekem felesleges. Ennél újabbakat nem ismerem igazából, de pénzszűkében nem tudok rááldozni sajnos többet - ennél pedig biztosan csak drágábbak vannak.

    Igazából amúgy is videózni szoktam, csak néha becsúszik egy kis fotózgatás is némi cash-ért.

    Erre a célra megfelel ugye? Amúgy Ti honnan rendeltétek? Ha jól néztem jelenleg a hivatalos Yongnuo-ban a legolcsóbb, és 1 év gari van rá. Bár ha nem ég ki a cső, talán meg tudnám bütykölni - és tényleg 2-3 hetente használnám pár órára szal erre felesleges drágább cucc.

    De ha van valami ilyen áron újabb, vagy kicsit drágábban tuti jó, akkor várom a tanácsokat :)
    600D-re mit ajánlotok? Mert úgy tudom ez nem megy vele...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák