Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scansat

    tag

    válasz RazoR #10707 üzenetére

    Szia Razor

    Nálam amit írtál be van állítva. Nemes egyszerűséggel csináltam egy Videó mappát a filmekhez. Sorozatok meg ilyesmihez nem is raktam. Ezzel nincs is gond, mert ebbe a videó mappába szedi a transmission is a dolgait. A plex a PC-men szépen le is szedi a metaadatokat és megjeleníti és le is játssza gond nélkül.
    A gondom az LG tv-vel van. Bekapcsolom, majd (Web OS) majd az input gombra előjön, hogy TV antennáról vagy dlna-ról (jelenleg még működik a régi NAS) vagy a Plex szerverről akarok műsort nézni.
    TV antennáról a MinDig megy, a dlna-ról a NAS megy , beolvassa, de a plexre kattintva azt írja hogy "nincs fájl".
    Gondolom a szerver szétküldi, mert a lakásban a pc-ken a plex media player mindent szépen lejátszik és megjelenít.

    Ui: hogy én mekkora marha vagyok! :W
    Szóval, WebOS-nél smart gombbal előhívni az app-okat. Majd a Plex kiválasztás. Sign In választás. Erre ad egy kódot. 4 karakter betű/szám. Interneten belépni a Plex oldalára és beírnia ezt a kódot. Ekkor kapcsolja össze a TV-t a szerverrel.
    Kérdés....hogy akkor most nem a belső LAN hálózaton küldi a filmet, hanem interneten? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák