Új hozzászólás Aktív témák

  • Maist

    senior tag

    válasz ElDiabloo #1053 üzenetére

    Nem akarok senkit eltántorítani a szándékától, de sajnos (pedig évek óta elégedett használója vagyok) az eu rom, a friss stabil is, hát hogy is írjam, enyhén szólva nem jó. Szaggat, darabos a működése, akadozik a beállítások menüben a scroll, rányomsz valamire, lagg-ol, ahogy divatos szóval szokták ezt mostanában írni. Redmi 1s óta van custom recovery a telefonjaimon, de még az életben nem tapasztaltam olyat, hogy recovery miatt fagyjon a rendszer, mikor elindul. :F
    Mióta kiadták ezt a 027-es recovery-t, azóta használom, semmi probléma vele. Ellenben pont az official TWRP nem akarta nekem semmi pénzért sem elmenteni a system-et, amikor backup-ot nyomtam volna azon a rom-on, amin 4 nappal azelőtt még simán csinált mentést. Újra is raktam a TWRP-t, és csak nem akarta menteni. Ekkor raktam fel a RedWolf-ot, és az érdekes módon rögtön megcsinálta a mentést.

    Amikor majd lecserélnétek a xiaomi.eu rom-ot a lagg, és a akku merítés, telefon melegedés miatt, én jó szívvel ajánlom a MiuiPro.by által módosított 9.5.6.0 Global stable-t. (Itt található: link
    Nagyon finoman, szépen működik, és olyan beállításokat találtam benne, amit custom miui rom-on eddig soha. Pl. a sim kártyáknál, mikor kettő van benne, akkor amikor hívsz valakit, és ajánlja be az előzőleg használt kártyát hívásra, és számol vissza 5 másodpercről, na még ezt is be lehet állítani, hogy több, vagy kevesebb legyen, stb. Tehát ilyen kis apró finomságok vannak benne. Akku idő tökéletes, nem merül, nem melegszik, nincs sokat ébren. Camera 2 api jól megy, aktiválása esetén is használható a gyári kamera továbbra is. Ha ez a csapat továbbra is készít majd a stabilból kiadást, akkor én úgy érzem maradok ezen a vonalon. Készítenek egyébként a kínai hetiből is, de abban nincs magyar nyelv, akinek az esetleg fontos. Kell még egy kis idő most az eu rom-nak, hogy beálljon jól erre a telefonra.

Új hozzászólás Aktív témák