Új hozzászólás Aktív témák

  • grafnet

    veterán

    (#8548) baitsee23: sajnos a hiba valószínűleg fennáll, mert most csak egy Huawei headset van nálam, de azzal nem megy. Sem kihúzva, sem bedugva.

    (#8549) duo: EU 8.1.x.x-et váltottam 8.2.1.0-ra. Annyi volt a trükk, hogy a Kenzo 8.2-t kellett feltenni és arra a modem.zip-et. Mint írtam: a B20-at nem tudtam tesztelni, nincs bizonyítva a modem.zip haszna. De, rajta vagyok, csak még nem ismerem az appot, amit Trebrona linkelt.

    (#8550) Istuu15: Értesítési sávban, a keresőbe írja be fri ... és már dobja is fel.
    Ha így sincs: akkor ki kell menteni az apk-t. Ha nem lehet, akkor a MiFlash marad.
    (#8551) baitsee23: Ez miért érdekes? Az, hogy eustock.eu-s a ROM. Nekik nincsen saját ROM-juk. Vagy Global ROM-ot vagy MIUIHU ROM-ot tesznek fel. (Általában Global-t, mert abban van magyar nyelv, s azzal tudják a gyárból, nagykerből egyből megkapni.Az hogy DEV vagy STAB az egy másik kérdés.)
    ... de asszem miui 7. Valamennyi stablillal kapta. Kate-re nem készült 7-es Stabil gyári ROM. Tehát, ha hetes, akkor DEV lehet, ami már frissült neki.

    (#8553) tlala: Nem lehet a frissítés apk-t valahogy kimenteni és azt feltenni?

    [ Szerkesztve ]

    Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

Új hozzászólás Aktív témák