Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz lócitrom #2450 üzenetére

    Köszönöm a leírást, este megcsinálom. A telefon egy OnePlus 6, jelenleg Syberia custom rommal. Ugyan ez volt rajta tegnap este is, mikor a Mi fit mellé feltettem a Notify & Fitness-t. Akkor ki is írta a hívó nevét. Direkt megnéztem, mert láttam, hogy az időzítő csak a pro licenszel megy. Nagyon megörültem, hogy van hívó kijzés és a régi nagy vágyam, az időzítő is menni fog végre. Amiért leginkább vettem a bandet. Aztán jött a hideg zuhany. Mi fit eltávolítása után már nem volt se hívó kijelzés, se az időzítő nem működött. Ha tesztre nyomtam az időzítő testreszabásánál, rezgett, de az időzítő lejártakor már nem. Ha megnyitottam a Notify & fitness, mi Band csatlakoztatását írta. Vissza raktam a Mi fitet, de hívó fél kijelzés továbbra se ment. Leszedtem a Notify & fitnesst, megszüntettem a párosítást Mi fitben, kiléptem a Mi fiókomból, újra indítottam a telefont és kezdtem elölről. Mi fit fel, beléptem Mi fiókomba a, párosítottam a karkötőt, felraktam Notify & Fitnesst, írta, hogy van elmentett beállítás, vissza akarom e tölteni. Nem töltöttem vissza, mivel tiszta lappal akartam indulni. Végig nyálaztam a beállításokat, minden jogot megadtam amit kért, de hívó fél kijelzés továbbra se volt. Se időzítés. Akkor raktam fel a magyar firmware-t "más metodussal" mert elsőre a rés falj csak végig szaladt, majd az.fw fájlra már hibát írt. Factory reset megvolt a pánton. Kb még 2 órán keresztül szivattam magam, újra párosítást is nyomtam, majd töröltem a Notify & Fittnest. Most csak Mi fit van fent.

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák