Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Tonyk #486 üzenetére

    Nézd, az itthoni hálót én építettem, mindennek megvan a rendszerben a helye, tudo, mit miért csináltam, mi mivel függ össze. Egy router kellett, ami a megfelelő eszközöknek netet ad, minden portforwardos dolog kb 5-6 perc, nincs rajta mit szerkeszteni, nálam bő 2 hete megy, ebből 1 hete még csak a router konfig felületén se jártam, mert nincs mit csinálni rajta, akkor is csak egy uptime- ot kerestem, de az sincs. Minden eszköz megkapta a saját új ip-jét, amik 192.168.1.xx-ről 192.168.31.xx-re változtak, utána kiléptem, se resetelgetni, se reatartolgatni nem kell. Mit kell egy routeren buzerálni a beállítások után? :D Volt ezelőtt Asus AC65P-m, kettő is, volt rajta openwrt, visszatértem a gyári FW-re, holott előtte kb 10 éven keresztül mindenen openwrt-t használtam. Anno Asus Wl-500Gp-vel kezdtem. Ma már nem nagyon van mit hergelni ezeken, senki se akar usb-s megosztást, meg nincsenek a gyári fw-ekben hiányzó funkciók. Minden megy szépen, akadás nélkül. 100 rugó fölött vannak komolyabb cuccok, de az emberek 99%-ának tök fölösleges ezeken a beállításokon túl bármi.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák