Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz kinghaxor #4490 üzenetére

    Mindenkinek mások az igényei, az tény, de ezek szerint a képességei is, van aki gond nélkül zsákutcába vezeti a kamiont, hiába kiabálnak neki, hogy álljon meg...
    Amennyiben én olyan eszközt használok, ami nincs mindig bekapcsolva, akkor nyilvánvalóan nem az az eszköz fogja frissíteni a ddns-t, hanem egy olyan másik, ami a nap 24 órájában működik, és percenként rákérdez a megfelelő adatokra, azaz amennyiben szükségem van a külső elérésre, akkor max 1 perc kiesésem, plusz némi frissülési idő lehet frissítés esetén... Ráadásul a frissítési rész csak a sztori egyik oldala, a másik rész a rendelkezésre állás, ami legalább ugyanolyan fontos, a noip ebben eddig verhetetlen, nekem az elmúlt 12-13 évben visszagondolva sosem volt ilyen jellegű problémám, ezzel szemben a dyndns-től akkor jöttem el, amikor azzal valami olyan hálózati kitiltásos probléma akadt, hogy le is akarták lőni őket, mert túl sokan használták rossz dolgokra a megoldásaikat, az eszközök elérhetetlenek voltak, rezgett aléc, hogy megy a levesbe az egész, már nem tudom, mikor volt, jó régen, de az ilyen sosem vet jó fényt egy szolgáltatóra, és akkor ott a harmadik fontos rész, hogy innen sem jelszavak nem szivárognak ki, sem sokasodó távoli sikertelen belépési próbálkozások nincsenek. Sőt, konkrétan semmilyen próbálkozások sincsenek.
    Mindezen infók fényében mindenki eldönti, neki mi a drága, nekem a havi 1 perc és 3 kattintás sokadik éve a legbiztosabb megoldás, a router, a nas, a műholdvevő beltérim, a windowsos duc kliensem is kifogástalanul kezeli minden esetben az ip változást, a rengeteg előny mellett a havi 1x-i 3 db kattintás okozta "probléma" teljesen nevetséges kifogás, úgyhogy innentől más úgy szórakoztatja magát, meg rugózik ezen, ahogy kedve tartja.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák