Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland861010

    addikt

    válasz Cunaja #185 üzenetére

    Kedves Cunaj,

    Marhára tévedsz :D Volt Mi5-öm Mi8-am Mi Mix2-ön voltak Pocoim, redmijeim és volt a M11... majd jött a törés..
    Elég régóta benne vagyok az okostelefon iparágban annyira, hogy még anno a BB-nek is dolgoztam. Na az volt már túl árazva.. :D
    Amúgy a mai napig az Dashcamom Xiaoim, a levegőtisztító Xiaomi volt Trexem még a csavarhúzóm is Xiaomi ja és az okos mérleg..

    Szóval ne nekem mond, hogy utálom őket...

    Engem még 1* leírom nem érdekel az ára mert arról nem ők tehetnek, hogy itthon 27%os áfa van és külön van vám is ha meg minden ja és még a 400Ft körüli euró..
    Anno is 1000 euró körül mentek a csúcs telefonok csak akkor 230 körül jött ki most 400körül.

    Minden gyártónak megvannak az előnyei és hátrányai.
    Jelenleg nálam az S21Fe-nél nem tud egyik gyártó sem jobb alternatívát mutatni főleg, hogy sikerült olyan árban megvenni, hogy az már pofátlanság ( el lett árazva az egyik boltban..és hivatalos garanciával 0 percesen 160ezerben vettem amikor megjelent itthon ;] ).

    A gcamnak nem az az értelme,hogy apk felmásol majd telepít és kész mert az kb 0 .
    A Gcamnak igenis kellenek a megfelelő beállítások amiket vagy te vagy mások által összerakott configkent felmásolsz és betöltesz... :W
    Általában ezek típus szerint megvannak csinálva és tesztelve vannak a hibátlan működés érdekében .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák