Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz sagajr78 #388 üzenetére

    ez OK, de egy rendes grenadier a játék ezen fázisában az adventeket és a kígyókat nagyrészt amúgy is megöli, a mutonokat, gatekeepereket, sectopodokat meg nem akarod megcsapkodni, mert rossz vége lesz. plusz ugye ott a gunslinger, én azt jobban szeretem takarításra, plasma pisztollyal és AP golyókkal. a levonás meg pláne odatesz neki, nekem a rekordom eddig 3 ellenség leütése volt, de simán meg tudtam volna oldani máshogy is.

    (#390) micafighter: nálam a gunslinger = AP ammo, sokkal többet ér, hogy figyelmen kívül hagyja a páncélt, mert a pisztolynak ez a legnagyobb hátránya. így egy körben mehet lightning hands, pistol shot és fan fire, ez nagyjából mindent megöl.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

  • micafighter

    nagyúr

    válasz sagajr78 #388 üzenetére

    Melyek azok a töltények amiket csak supply scannel lehet kifogni?

    Nekem egy ilyen scan volt egy jó hosszú végig játszás alatt, és egy aim-et növelő töltényt kaptam.

    Blue screen ammot a gunslingeremnél különösen hasznosnak találtam, de a heavy gunnernél se rossz, könnyen leapritják a több robotból álló podokat.

    Játék végén a gunslingerrel az aimes töltényt vittem, heavy gunnerrel meg a blue screen ammot, mert a robotok amúgy is páncélozottak valamennyire általában, úgyhogy a shreddel szépen megpuhítja.

    Feltettem pár custom class-t az új végigjátszáshoz, rengeteg van, akadnak igen érdekesek, a legviccesebb talán a neceomancer, de azt nem tettem fel :DDD

    Amugy egész más lett a játékstílus új classokkal, pedig csak kettőt tettem fel :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák