Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuvicsuva

    őstag

    válasz beyruth82 #96867 üzenetére

    Öreg vagy már ehhez te is, én azt mondom. Ez nem egy coop küldetés? Rémlik valami ilyesmi. A csapattársak egy idő után már engem lőttek, hogy lépjek ki a francba, mert csak hátráltatom őket. Megtettem, aztán ment is az uninstall. Ami nem megy, azt már nem erőltetem.

    "Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

  • Steve1207

    veterán

    válasz beyruth82 #96867 üzenetére

    Én kezdtem el, vagyis folytattam, mert az elején abbamaradt anno. Az ilyen sárga csíkos boss, amit látsz az szívósabb, (az az 5-6 rovátka felette pluszba, hát na, lőni kell :D ). Amúgy kb annyit rontottál el, hogy akit majdnem leszedtél már azt otthagytad kevés élettel (a lövés se volt olyan rossz, szóval célozni is tudsz), a fő embert a sok élettel meg várd meg, hogy újratöltésig tolja, olyankor sorozd meg. Nem kell az LT-t se nyomni folyamatosan, fedezékből kihajolás nélkül is lőhetsz. A fedezék amúgy kötelező szinte, leszednek a fenébe anélkül. Amikor meg ment feléd már én kitértem volna jobbra új fedezékbe, hogy még távolabb legyek.
    Tippek:
    - a fedezékes mozgás fura lehet az első időszakban, szokj hozzá a városban, hogy hogy kell mozogni, sok tereptárgy van, 5-10 percet gyakorolj, ha nem megy.
    - életet várd meg, amikor tudod, hogy visszatöltődjön, így nem használsz fölöslegesen csomit
    - szintednek megfelelően upgradeld a felszerelésed és cserélgesd jobbra, ha gyűjtöttél olyat
    - fegyvernél olyat használj, amivel tudsz bánni meg szeretsz. Nekem pl nem fontos a tűzgyorsaság, mert mesterlövész/pisztoly az alap fegyverem, itt meg a sebzés a lényeg és fejre próbálok lőni mindig. Csak harmadlagosan használok automata cuccokat, viszont egy olyan a másodlagos fegyverem mindig, amit szintén fejlesztek, ahogy csak tudok, mert azért jól szokott jönni, ha már a nyakadon vannak.
    - távoli ellenfeleknek sniper és fejlövések (célszerű egy távcső rá), alapból is ezt szeretem más játékokban
    - figyeld az ellenfél gyenge pontját és úgy/oda célozz
    - ha gránátdobálós az ellenfél az eldobás pillanatában nyugodtan rálőhetsz, hogy elejtse :)
    - figyeld a küldetések nehézségét, amikor kiválasztod, hogy a szintedtől ne legyen magasabb (inkább azonos vagy kisebb, különben már az elején leszednek)
    - egyik legfontosabb, ha fő küldetésre mész: fejleszd magad, a felszerelésed, plusz hp, és tűzerő is fontos (előbbi általánosságban, utóbbit előre veheted, ha nem vagy olyan pontos lövész)
    - takitikusan játssz, változtasd a pozíciód, ha gránátot dobnak oldalra ugorj el vagy hátrjálj másik fedezékbe, váltogass fegyvert (később jól jön, ha kifogyna a tár és a gyengébbel szedd le a gyenge ellenfeleket)
    - csináld a mellékküldetéseket, szerezz xp-t és fejlődj, valamint így egy-egy nagyobb küldetéshez a korábbi küldetések helyére tudsz gyorsutazással jutni és csak pár m-t kell mászkálni, hogy újra nekiess

    Én egyedül tolom (co-op partnerek zavarnának), fentebbieket betartva normálnak mondanám, néha nehéz, egy-egy bossba belefutni, aki nehezebb. Nem tűntél bénának amúgy, ilyen célzással, amivel a kisembert lőtted bőven lehet tolni. Alakítsd magadra a játékot, rengeteg lehetőség van és ne csak a fő küldetéseket csináld (fedezd fel a várost, bóklássz, mellékküldik, új cuccokat szerezhetsz stbstb).

    .

  • Mizol29

    senior tag

    válasz beyruth82 #96867 üzenetére

    Már bocs, hogy ezt írom, de szerintem ez nem lesz a te játékod. Egyedül is simán játszható, sose akadtam el benne főleg nem a legelején. Van aki érzi ezeket a játékokat van aki meg nem, nekem vagy 3400 óra csúszott bele annó nagyon éltem. Beállításokat meg nézd meg mert szerintem van olyan opció, hogy automatikusan fedezékbe megy a karakter ha van előtte valami, lehet ez tréfál meg téged.

Új hozzászólás Aktív témák