Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz persil #59596 üzenetére

    Éveken keresztül alap volt, hogy egy játékot akkor folytat csak onnét, ahol abbahagytad, ha közben nem indítottál el egy másikat. Most kitalálták ezt a remek quick resume rendszert, ami tök jó ötlet, csak nem sikerült működőre megcsinálni. Amióta rájöttem, hogy emiatt nem működnek a Forzák, azóta igyekszem rögtön kilépni belőlük, de néha elmarad, aztán nézek bután, majd leesik, és léphetek ki a dashre, zárhatom be, és indíthatom újra. De ezt is csak akkor, ha közben elindítottam másik játékot is, mert ha nem, akkor amúgy ugyanúgy működik minden, mint a qr előtti időkben. Szóval jelen helyzetben az a megoldás, hogy minden esetben zárjam be a játékot, holott ezt qr előtt nem kellett megtennem, akkor bezárta magától, ha közben más is elindult, de ezt most én tartsam számon. Hadd ne tapsikoljak már örömömben, hogy ez így hűdefasza. :U

    Megint itt tartunk, hogy volt egy remek ötlet, de nem sikerült normálisan implementálni, de tudnak a hibáról, csak nem szeretik beismerni, úgyhogy majd valamikor 3 év múlva lesz rá megoldás, amikor az acsik követése már megvan három tizedesjegyig, mert az egy fontosabb feature.

    Ja, az ok, hogy szerencsére az SX-en egy perc alatt indul még az FH4 is, mert szerencsétlen One-on még 3 perc fölött kellett neki. Na, ezért nem gyújtották még rájuk (képletesen) az egész kuplerájt a fórumokon.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák