Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    válasz Elderath #57659 üzenetére

    Én is majdnem előtte ragadtam , csak az tartott vissza , hogy reggel 4:45-kor csörög a vekker. Ezért 22:30 után kiszálltam a játékból .
    Először nekivágtam egy Budapest-Innsbruck menetnek egy 747-essel , de leszállásnál crash-eltem. Csak nem hagyott nyugodni, és utána nekiálltam egy “gyorsabb” Budapest - Bécs etapnak az A320-szal. Az már kisebb döccenőkkel ment .
    Érdekes látni a többi pilótát a légtérben (érdekes módon ez alapból ki van kapcsolva ) , valamint a real time időjárást és napszakot (ez is ki van kapcsolva default).
    Érdekes lehet a pilóták élete . Tulképp autopilóta bekapcs, és utána elbámészkodik az ember a pilóta fülkében , és gyönyörködik a tájban .
    Nem tudom másnál mi volt tegnap , de nekem semmi gondom nem volt vele . Egyszer panaszkodott , hogy nem jó a hálózat , de ettől függetlenül működött minden . Nagyon szép a játék , és szerintem amit ki lehet hozni a kontrollerből egy ilyen stílusú játéknál , azt kihozták. Aki pró szinten akarja tolni úgyis PC-n teszi ezt , kazuel repkedőknek pedig ez sztem tökéletesen megfelel.
    Nem az a fajta játék , amibe beleölök többszáz órát , de néha lazulni és repkedni tökéletesen megfelel.

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák