Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hadam98

    senior tag

    válasz Bad Pritt #110740 üzenetére

    Ez pont azért van mert az eddig látottak alapján azt se tudják milyen bolygón vannak. Nincs kiépített út. A Nintendo és a Sony előre tudja mit szeretne az idei évben kihozni. Egész évre le kéne nekik vázolni, hogy mégis mit akarnak. Jelenleg ott tartunk, hogy jön minden amikor jön. 3 havonta ennyi stúdióval nyomatni kellene a játékokat. Ha majd a Showcase azt mutatja, hogy lesz egy rakás előzetes ami lehet jó, de oda van pirítva valamikor jövőre, vagy 2 év múlva akkor ott komoly problémák vannak. Gáz, hogy nem tudnak konkrét megjelenési dátumokat mikor ezt bárki akinek van rálátása előre tudja nem csak egy évvel… A Redfall is olyan, hogy egy kicsit is érdeklődnének a saját játékaik felé akkor nem jelenhetett volna így meg. Ezek tények. Kiváncsi leszek hány konkrét megjelenést fognak mutatni.

  • NoOne1976

    őstag

    válasz Bad Pritt #110740 üzenetére

    Lehet, hogy én vagyok a hülye, de még soha nem vettem meg azért valamit, mert majd mit fog tudni/nyújtani a jövőben.
    Mondhatnék számos más direkt kiélezett hasonlatot, de úgy látom, a lényeg így sem ment át.
    Csak hogy érthető legyen: szerintem hülyeség azért majd június 14-én series x-et venni, mert milyen teaser trailert mutat be az MS a showcasen. Majd ha kijön az a játék, akkor legyen ez kérdés, hogy vegyen az illető gépet vagy ne. (Ugyanígy azért venni 2 éve is xboxot, mert mik fognak "majd" jönni, elég elhamarkodott döntés volt.)
    Nálam ez egy könnyen elérhető platform, amin lehet játszani. Azzal a játékkal, amit élvezek,akárki is adja ki.

    *De hogy könnyen érhető legyen és elfogadható a hasonlat: veszel azért egy 8k-s tvt, mert valaki azt mondja, hogy lesz majd rá tartalom valamikor?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák