Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz AssAssynn #94291 üzenetére

    Na, lecsengett a düh, pár nap múlva már azt se tudtam mi volt, meg mi nem, úgyhogy újra belekezdtem a Subnautica: Below Zero-ba, és a lényeg, hogy nem bántam meg. Engem is meglepett, de végig fent tudta tartani az érdeklődésemet. Nem az a típusú játék, ami kidob a nyílt világba, aztán csinálj, amit akarsz, hanem van rendes menete, mész előre lépcsőről lépcsőre. Mindig hoz valami újat, valami érdekeset bedob, ami visz előre, hogy tovább játszd. Tényleg olyan, amit nehéz letenni, mert nem érzed, hogy mára vége, hanem inkább még azt mondod, hogy "na még ezt megcsinálom". Nagyon tetszett. Örülök, hogy nem hagytam ott. Az ominózus eset óta persze többször mentettem, de érdekes, hogy azóta egyszer sem jött elő a hiba. Mondjuk nem is bánom.

    Közben láttam, hogy a gamepass-nak továbbra is tagja marad a "sima" Subnautica, amit ha jól látom pár évvel korábban adtak ki, gondolom az az első része. Vajon, ha most fordított sorrendbe kezdenék bele abba milyen lenne? Aki már játszott vele megtudja mondani, hogy visszalépés lenne a Below Zero-hoz képest, vagy érdemes abba is belevágni?

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák