Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parson

    addikt

    sziasztok, vadi uj vagyok a topikban, es ezert lehet hogy lesz egy-két alapszintü kérdésem, sorry érte.
    Karácsonyra gondoltam venni egy xbox one x-et a 6 eves lanyomnak / családnak, de felmerült pár kérdés:
    1. van olyan játék (6 évesnek és családjának), amivel egyidejüleg többen is tudnak jatszani, mint pl a képeken? Tegnap nézegettem játékokat a helyi mediamarktban, és nem lettem sokkal okosabb. :F
    2. ha mondjuk en is szeretnek forza-val vagy nfs-sel jatszani, kell a 6 teraflops vagy eleg egy xbox one s, mivel csak fullhd tv van (60 colos) aztan majd egyszer ha lecserélem a tv-t, akkor majd az aktualis xbox-ra ráérek lecserélni azt amit most veszek meg?

    Tudom hogy ezek alap dolgok, de vhol el kell indulni... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

  • Parson

    addikt

    válasz Fernet #117962 üzenetére

    Hello,

    Bennem felmerül az az alap kérdés is, mennyire egészséges egy ilyen játék 6 éveseknek... de ebbe most nem mennék bele. Az én lányom még csak nagyon kezdetleges szinten ismerkedik az elektronikus játékokkal.

    Ezek a lego-s játékok is biztos jok, én PC-n anno szinte csak NFS-sel jatszottam, meg nagy ritkán SimCity meg Heroes, meg hasonlók. Szóval még kérdés számomra, mennyire jó ötlet ez, de nem gondolnám túl rossznak, ha helyén van kezelve.

    Tehát amondó vagy, hogy ha nincs is 4K Tv, akkor is érezhetöen javult a teljesitmény itt-ott... én is inkább az uj tipus felé hajlok, bár tény, hogy vannak jó árak az xbox one s-re.

    Telekom meg ne szóljon bele, semmi köze hozzá. :DDD

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

  • Parson

    addikt

    Köszi a sok reakciot srácok, vmivel okosabb lettem, de tökéletes döntést azért nem fogok tudni hozni igy sem.
    Bennem csak az fogalmazodott meg, hogy a lányomat elkezdték érdekelni finoman az elektronikai dolgok, de telefont és saját számitogépet még egyáltalán nem adnék neki, akkor már inkább egy olyan játékot, amivel nem elz´rkozva, hanem a nappaliban, esetleg még mással együtt is tudna játszani, és egy kicsit kinyitná a világképét ebbe az irényba, mert az se jo, ha meg csakazértis mindent csusztatunk...
    Nem tudom mi a jo megoldás, de tény, hogy egy ilyen eszköz ha nem is jön be, azért apuci még tudja mire használni, és ha elég erös, akkor évekig ott marad mint opcio.
    Mindemellett pedig számtalan 'rendes' játék is van. Azt hiszem az egyedüli jó érv talán az, hogy akkor, amikor ö maga kéri, hogy vmi ilyesmit szeretne,,, ami mondjuk már megfogalmazodott, de nem ugy hogy a fülét rágják a többiek, hogy neked miért nincs...
    Nyugodtan irjatok még véleményeket, szerintem jol kezelve a szitut (változatosság), annyira nem lehet rossz.

    [ Szerkesztve ]

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

  • Parson

    addikt

    válasz Stauffenberg #117986 üzenetére

    Tegnap megneztem ezt a ninanto switchet is amugy... annyira nem vagyok hasraesve töle, föleg hogy 350 EUR alapbol. Persze a koncepcio jo, de nem érzem értékarányosnak. Franc se tudja.

    (#117987) szgergely -> ezen is gondolkoztam, ujragondolom, nem rossz ötlet amugy. Egyedül egy komoly ellenérv, hogy ahhoz az esetek 90%-ban lefelé kell bámulni, ami a nyaknak nem jo. Gyerekeknel sem.

    [ Szerkesztve ]

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Új hozzászólás Aktív témák