Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz sugarforce #99380 üzenetére

    Nem, nincs változás. Xbox Peripherals/Xbox Controller szerepelt az eszközkezelőben akkor is, amikor nem tudtam streamelve játszani. De utána felszabadult a TV a nappaliban és ki tudtam próbálni hagyományos módon is, égy úgy sem tudtam csatlakoztatni a kontrollereket a boxhoz, csak miután 10 mp-ig nyomvatartottam a gépen a gombot és ezzel teljesen kikapcsoltam, majd újraindítottam. Az első újraindulás csak félig futott le, aztán kialudt az elején a fény és a TV kiírta, hogy nincs jel. 2. nekifutásra szépen bekapcsolt és felismerte mindkét kontrollert, amikkel azóta hálózaton streamelve is játszottam.

    Nemrég viszont az Xbox app szúrt ki velem, mert fifázás közben egyszer csak nem működött a kontroller. Ilyenkor le kell állítanom az átvitelt, bezárni az Xbox appot, aztán újraindítani az appot és az átvitelt, majd megint minden megy a maga útján. Ez már sokadszorra fordul elő és persze gólt is kaptam közben :O , hogy a fene vinné el! Hangsúlyozom, hogy ez egy teljesen más jellegű hiba, amit az app újraindítása minden alkalommal orvosol, de ettől még nagyon bosszantó! Örülök, ha van 1 vagy 2 órám játszani, döntetlenre állok egy olyan meccsen, amin sokkal inkább nekem áll a zászló, erre elbukom az irányítást - idegesítő, na! És 1-2 naponta előfordul (többnyire streamelve játszom).

    Szerk.: egy win10 Home-ot futtató laptopon játszom. Nemrég vettem NAS és wines mini PC helyett, nálam mindkettőt kiváltotta (nekünk bőven elég egy megosztott hdd, amit optibay keretbe tettem és azóta ez a kis wines masina osztja meg a dolgokat itthon és plex-szel a lanon kívülre is, továbbá sokszor ezen játszom).

    (#99382) hackeeeee Nincs. Azt írja, hogy "Jó hír! Már úton van a Windows 10 alkotói frissítés.".

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák