Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolesz010

    senior tag

    válasz norbi2010 #99239 üzenetére

    Nem is fogod látni; épp Venommal, Ximmel, ezek társaival nyomják multiban, miután letudták az egy hetes beállítás szívást.

    - - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

  • ronaldo

    őstag

    válasz norbi2010 #99239 üzenetére

    Ez kicsit tyúk - tojás összehasonlítás szerintem, mert rengeteg ember alapból nem vesz konzolt (főleg akik fps-t tolnak), mivel nincs egér. Emiatt nyilván az uservoice közelébe se mennek. Nekem van box, főleg sportjátékokkal játszom amit már 13-4 éve is logitech dual action gamepaddal csináltam pc-n is, de fps-t én is csak nagyon kevés esetben tudok élvezettel játszani a boxon. 20 év alatt azért eléggé hozzászokik az ember a billentyűzet + egér kombinációjához, akár fps akár rpg-ről van szó.

    Na de a lényeg, hogy én sem szavaztam azon a felületen az egér + billentyű kombinációra, mert nem is tudom, hogy hol van. Pedig szavaznék. Viszont szigorúan magánvéleményem szerint a szavazók jelentős többsége ott is "4200 órám volt benne" típusú arcok. :) Akiktől meg nehéz lenne ezt 'elvárni'.

    Ugye lassan két éve egy MS figura is mondta, hogy már nagyon közel van az egér + billentyűzet támogatás, ráadásul mivel win10 közeli állapotba hozták a box rendszerét, így tényleg elég kevés erőforrás lenne ezt megoldani. Kiadói oldalról meg mondkuk 5 nap fejlesztési idő lenne a patch kiadása, amit meg van megtesznek, vagy nem. No persze a problémát ott látom (és értek is egyet vele, annak ellenére, hogy melyik oldalon "állok"), hogy nem egyenlő erők harca lenne innentől kezdve. Pár hónapja játszottam először fps-t konzolon, és az aim assistot eddig nem is ismertem még a fogalmat se :D Viszont sokat gondolkoztam rajta korábban, hogy a túróban lehet kontrollerrel célozni. Na, így (bár nekem így sem kényelmes, de pár órára bele tudok törődni).

Új hozzászólás Aktív témák