Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • x360elite

    őstag

    válasz MasterMark #2163 üzenetére

    Ismét egy marhaság részedről. Amit Én írtam, az megvalósúlhat, de amit Te írtál az megint csak egy blőd marhaság, hogy pici humor is legyen a hozzá szólásodban. :U

    Lényegtelen, hogyan próbálod magyarázni, akkor is marhaság volt amit az előzőekben írtál. Amennyiben szerinted volt bármi hasonlóság a PS2 és a PS3 között, akkor szivesen látnék róla némi kézzel foghatót is. Mert szerintem nem hajazott a PS2 a 3-ra semmiben. Elárulom neked, hogy csak és kizárólag azon mult a dolog, hogy képesek voltak normális szoftvert írni és a blu-ray fej mellett volt egy dvd olvasó optika is. Ez volt a baromi nagy titok és kerülhetett vagy 1dollar-ba az ötlet.

    Használtál már vonalkód olvasót? Ha igen, akkor tudod hogy a programozása kb. 4mp és még a kondenz csíkot is leolvassa a gatyádról. A DVD-n, CD-n, Blu-ray-en, HD-DVD-n, akármin.... A korongok legbelső körívén látható a hologramos PS vagy Xbox felirat után az egész lemezt körbefutó apró vonalkák. Az "ELŐRE PROGRAMOZOTT" olvasó ez alapján ítéli meg a lemez milyenségét illetve, hogy eredeti, vagy okosított. Szerinted olyan ku..a sok ideig tartana belőni neki, hogy ismerd már meg légyszi ezt a fajta lemezt is?

    Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Új hozzászólás Aktív témák