Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz Bep #50711 üzenetére

    Van azért a topikban egy csomó értelmes téma, aminek a nagy része engem sem érdekel, de ott a helye.

    Mellette viszont van egy csomó végtelenségig ismételt téma is. Akik nem képesek a keresőt használni legalább a topikon belül, azok vagy lusták vagy buták. Ráadásul azok is maradnak, ha mindig ugrik valaki és leírja 126. alkalommal is választ.

    Ez viszont nem jelenti azt, hogy kérdezni hülyeség, csak van egy kis különbség a két verzió között:

    - "Ki milyen vezetéknélküli fejhalgatót használl ajánl?
    Esetleg van neki eladó?"

    - Olvastam korábban, hogy vezeték nélküli fejhallgatóból "X" ajánlották többen is. Azóta van vele negatív tapasztalat? Láttam, hogy még az "Y" is jó lenne, de nem igazán tudok dönteni a 2 (vagy 4 fajta között).

    Erre a kérdésre is kapna választ a keresővel, de legalább látszik, hogy foglalkozott vele és nem csak a seggét tartja be a topikba, hogy valaki kinyalja.

    Annyira nem zavar, mert már nem vagyok túl aktív az ON topikokban. Csak szerintem a ti érdeketek, hogy ne legyen állandóan tele szeméttel a topik. Többször is előfordult már hasonló témák és ahhoz kapcsolódó viták miatt, hogy értelmes kérdésre pont ezek miatt nem érkezett válasz.

    Felőlem aztán lehet szó minden nap az akkumulátor és elem témáról is. :D

    Persze a Series topik még mindig ezerszer jobb, mint ami a PS5 -nél megy. Mert nyilván tök izgalmas több 100 oldalon 30-40 alkalommal arról beszélni, hogy kinek milyen feje van. :D HFW -nél is tetőfokára hágott az izgalom. Most éppen a TLoU TV sorozat a menő.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák