Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz mike1334 #28332 üzenetére

    Nekem is megvolt ugyanez a kör. Vettem egy Pro-t és mellé az összes kihagyhatatlannak hazudott ex címet. Óriási kamu ez a sztori. Nekem egyedül a Detroit jött be, illetve a TLoU-t játszottam végig, de a végét már annak is untam. Az összes többinek a feléig sem jutottam. A HZD-ben például egy órám sem volt, az Uncharted 4-ben is max három. Vicces,h full középszerű játékokat mennyire tudnak egyesek ajnározni csak azért mert ex címek. Mondjuk az sokat mondó, h ugyanezek az emberek mennyire lehúznak mindent aminek köze van az Xbokhoz. Megvan ennek a pszichológiája: ezek az emberek úgy ünneplik mindenhol a PS4 sikereit mintha a saját sikerük lenne - elég egyértelmű, h miért.
    A PS4 topik hónapokkal ezelőtt kikerült az én kedvenceim közül is. Három-négy elképesztően ostoba illetve no life fanboy miatt olvashatatlan az egész. Nem viccelek, azóta nyugodtabb az életem. :D
    Csak mellékesen jegyzem meg, h a One topik is kezd olvashatatlanná válni néhány új vagy mostanában aktivizálódott tag miatt. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák