Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vico03

    tag

    Sziasztok!
    Vettem egy Kinect szenzort rácsatlakoztattam a konzolra (Slim 250 GB-os gép) automatikusan elindult a telepítés (egyébként 2.0.16537 dash van a konzolon) ami rendben le is zajlott a konzol érzékeli a kinect szenzort és működik is.
    No de a probléma az hogy mikor állítom be a Kinect menüben a Kinect Tuner menüpont alatt akkor folyamatosan csak deréktól felfelé mutatja azt aki épen előtte áll, deréktól lefelé nem!!
    Akkor arra gondoltunk hogy nem jó a kinect, visszaküldtük mert ugye garanciás, most a napokban megkaptuk az újat, végigcsináltam ugyanazt amit fent leírta és ugyanaz ezzel is a helyzet...... csak deréktól felfelé látszódunk!
    Kipróbáltuk már 1,8 m és közel 3 méteres távolságból is de folyamatosan ugyanoda lyukadunk ki csak deréktól felfelé lát minket akárhova rakjuk (tv alá illetve fölé ahogy írja 60 cm és 1,8 m közé) bármilyen távolságba (1 m és 3 m -en is próbáltuk).....
    Nem akarom elhinni hogy ez a kinect is "szar" lenne!?!
    A kinect szenzort folyamatosan felfelé a mennyezet felé pásztázva állítja be, akkor ezt mi a csudáért csinálhatja??
    Véleményem szerint a legfrissebb dash van rajta, egyébként el sem indulna a konzol vele, nem?
    De akkor mi lehet a baj??
    Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák