Aktív témák

  • Ticsike

    tag

    Sziasztok!

    Csak szeretném az örömteli hírt közölni veletek, hogy tegnap este olyan 6 körül hívtak a saturnból, hogy mehetek a boxért, beültem a kocsiba és már olyan fél 7 körül ott voltunk, odaadtam a számlát amit kaptam, azt elvitték, és mondták, hogy várni kell, mert sokan vannak, és sok az adminisztráció, addig is játszak :D kaptam az alkalman és kipróbáltuk a wii-t jól elszórakoztunk, de már egyre türelmetlenebb lettem, amikor bemondták a hangosbemondón, hogy negyed óra múlva zárnak. Elértünk a 9 órához, amikor is jött a biztonsági őr, "nagyon" kedvesen, hogy már zárnak, erre rászólt az egyik alkalmazott, hogy a főnökre várunk,mivel kiderült, hogy ő intézte az eliteket. Szóval 9 előtt pár percel kijött a főnök és közölte, hogy a forza 2 elfogyott(amit nem is nagyon bántam) így mondtam a barátnőmnek, hogy válasszon egy játékot, és ő a pimp my ride-t választotta :) Ezután megérkezett a várva várt box+halo3+pimp my ride! Mentünk a kasszához, eltettem a számlámat, és mehettem le a vevőszolgálatra, ahol érvényesítették a garit. Mondták, hogy az importáló cég 1 évet vállal rá, és gondolom ezen kívül a MS +2 évet. Még egy bánatom van, hogy nincs kábelem moncsihoz, hogy legalább egy 17" kitudjam próbálni addig amíg nincs moncsim, vagy tv-m. Na majd holnap hazamegyek és rádugom a tv-re valahogy. Igazándiból, ma reggel fogtam fel, hogy végre :DD megvan, már csak megjelenítő eszköz kell hozzá :)) Majd jövök az újabb élménybeszámolóval, és elnézést, hogy ilyen sokat írtam :D

    Remélem már mások is megkapták!

Aktív témák