Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    Szevasztok!

    PES 09-et nézegettem élőben boltban, nem csúnya játék. Ha nem tudnám, hogy nem Fifa, nem különböztetném meg. Lehet konkrétan dönteni a kettő közül, vagy ez csak annyi, hogy sokunk szíve az EA-hoz húz? Minden csapat és minden doog hivatalos a PES-ben is, vagy azokban fantáziaemberek vannak? (kegyetlen ideges vagyok, véletlenül bementem egy boltba, megörültem,h. van kb. 4e alatt Colin DIRT, nagy álmom. Kiderült, hogy használt, kicsit horzsás, de elhoztam. Csak azért is bementem a következő boltba, ott már kicsit drágábban- (kb. 6 e alatt) adták volna hozzá az Assassinst is, vagy a GOW-ot, vagy még ezer más gémet. Pedig annyira megfontoltam akartam dönteni, 3 hónapon keresztül tegnap találkoztam mindhárom megvett játékból a legjobb árakkal, erre persze, hogy egy nappal később még alá ajánlanak).

    Volna Ace Combat 6 is, most először 3 ezer Ft-ért. Demot nagyon imádtam, csak nem tom, hosszú távon is lekötne-e a játék. Megfogadtam, hogy csak tuti játékokra adok ki pénzt, akármennyire is csábító az áruk. (pl. PGR 3-at nem hoztam el 1500-ért).

Aktív témák