Keresés

Aktív témák

  • dvd_R+

    őstag

    válasz FefeeX #13154 üzenetére

    értem már reggeltem a magyarra de azért köszi a felvilágositást

    a masik kérdésemre amit válaszolt az egyik kollega itt fentebb h a box alaplapja lehet nem jó

    az fix h nem sosem volt szét szedve és aki küldte a jatekot annál is ez volt a probléma hogy amit fentebb le írtam

    van rjata egy karc de nem vészes
    meg pár hajszál karc

    talán polirozás utan jó lenne ?

    Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

  • Morden24

    nagyúr

    válasz FefeeX #13154 üzenetére

    Kurvajó lenne, ha lenne Live-on is ajándékozás, relatíve sok lokálpiaci problémát keresztülhúzna az MS.
    A szépséghiba amúgy sajnos nem csak ez, hanem az is, hogy továbbra sem nagyon lehet számítani a támogatás erősödésére a friss belépő 10 ország esetében. Ahogy elnézem, most az MS azt nyomja, hogy az elégséges szolgáltatást kisebb-nagyobb szépséghibákkal kinyomja, de a 3rd party tartalomszolgáltatóknak a legkevésbé sem mediál ilyen téren. Azok meg persze csesznek bele, ami egyébként számomra teljesen érthetetlen. Ha csak a magyar piac mittoménpárszáz vásárlójáról lenne szó, akkor azt mondom oké, de az új belépő országoknál en bloc olyan támogatáspolitikát folytatni, háát... régen tanultam már marketingkommunikációt, de a vevő telibeszarása nem volt a metodikák között...

    Sectumsempra - For Enemies

Aktív témák