Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feketelaszlo

    senior tag

    Nem volt egy könnyű szülés - az utolsó Flatout játék több, mint 10 évvel ezelőtt jelent meg. Az early access multiplayer videók mindenesetre tele vannak móka-kacagással, úgyhogy annyira rossz nem lehet.

  • Feketelaszlo

    senior tag

    Én is kipróbáltam és igen nagyon kedvemre való autós játék ez - még ha úgy is érződik, hogy a végét összecsapták. Remélem lesz belőle 2. rész vagy valami hasonló Bugbear-es reinkarnáció (pl. Rally Trophyra hajazó klasszikus), amiben javítják az előd hibáit és esetleg egy Trackmania-szerű rangrendszert is hozzácsapnak, hogy legyen tétje a multinak (plusz gondolom veteránautókat licencelni is olcsóbb volna). Érdekes mód a sima versenyeket jobban élveztem, mint a roncsderbit - az ovál, a hosszú murvás és rallycross pályák illenek igazán a töréshez - hiszen annak sincs kisebb tétje, hogy 140-nél a fák és betonkoszorúk között kell keresztbe menni, mint annak, hogy a pici 8-asokon csapatja az ember. A 24 autó a kis pályákon néha még kellemetlenül túlzsúfoltnak is hat és talán a videokártyát is mintha jobban igénybe vette volna. Persze kell az a kis izgalom, hogy egy kereszteződésben oldalba találják-e az embert, de a legextrémebb pályán 9 körig egyedül poroszkáltam, mert a 3. kör végére az összes gépi ellenfél kiejtette egymást. Illetve ha megvettem a leghasznosabb fejlesztéseket az autóra és a kategóriahatárig húztam a teljesítményt, akkor már az Expert fokozat sem jelentett különösebb kihívást.
    Mindenesetre vicces a Wreckfest után visszanézni azokra a "matchbox-szimulátorokra", amiben akkor sem esik baja a fényezésnek, ha 200 km/h fölött csapódunk a falnak :DDD Szerintem nem is kérdés, hogy a Wreckfest jár a jó úton a jövő autós játékát illetően, s nem a Need For Speed stílusú sínautózás.

Új hozzászólás Aktív témák