Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz BMS #96134 üzenetére

    A régi időkben kb semmit sem tudtál volna elérni rendes klán vagy barátok nélkül.
    Annak idején el sem lehetett volna képzelni hogy egyedül tök magányosan eljátszogassak és akármilyen instába eljussak vagy ott lootot kapjak.Mondjuk el sem tudnám képzelni hogy ma is annyit instázzak,bár annak idején volt hogy fél napot el marháskodtunk.Órákig szekáltuk a hordásokat bootybayben az árbócról stealthben. :D
    Vagy fél napot el tököltünk azzal hogy fel jussunk ironforge felletti hegy tetőre.

  • lakisoft

    veterán

    válasz BMS #96134 üzenetére

    Legelső guildemben 3 raidcsapat indult el minden héten, az volt a gond hogy nem volt elég hely, 1-2 ember mindig kimaradt. Most mi van? Csak a progress guildek tudnak menni a többiek kénytelenek puggal raidelni is mert nincs ember. A magyarok egy része azt gondolta hogy megsértődik a többiekre és csinál saját guildet abba nem gondoltak bele hogy nem lesznek életképesek :(. Nem volt m+, de cserébe lehetett achi runokat szervezni valamint pvp-re is volt idő. Most pvp-re kb félévente jut kicsi idő mikor valami frankó eventet szerveznek. Sok minden változott a játékban, de jól működő dolgokat is kivettek a játékból és hoztak kellemes változásokat és kellemetleneket is ugyan úgy :).

    Szerk: Mikor elkezdtem 2011-ben 1 évig nem voltam guildben annyi solo kontentre szabadultam rá, és rendeteg időt beletoltam a játékba. Jelenleg kb 580 napnyi tiszta játékidő van az accountomon. nem tudom ti hogy álltok ezzel?

    [ Szerkesztve ]

    - Árad -

Új hozzászólás Aktív témák