Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    válasz Nevar #9335 üzenetére

    Az a baj, hogy én olyan bepofázós típus vagyok, utólag hideg fejjel persze mindig rájövök, hogy hagyni kellene az ilyeneket a saját nyálukban megfulladni, de mikor ott osztja a népet a huncsatin akkor valahogy mindig felszalad a vérnyomásom, és nem állom meg, hogy ne szóljak be. :O

    Remélem "csak" ennyi lesz a druida nerf, bár hallottam már lifebloom nerfről is, akkor majd mehetek én is feral talentre mint a többi 50000 druida. :(

    Elismerem imba kaszt a restódruida, de hát én mentem meg a sok whiner valagát raideken! :)
    Tegnap felvettem a netherwinges questeket, és megkaptam a nyúzós feladatot, a párom kb. 2x csinálta már, és azt mondta, hogy "biztos azokat a mobokat kell nyúzni a hegytetőn, nem a nether ray-eket".. én felmentem, leszálltam, és... lol.
    Kb. pánik, mert 6 darab rámjött. :) A párom hehe most meghalsz (őt csomószor szétverték ilyen egymást bepulloló csoportok) mondattal elment mosogatni, én meg... thorns, aztán heal . :D hotoltam magam, amíg volt manám eltoltam 1 moonfire-t 2-3 mobba, hogy az is egye a hp-jüket ne csak a thorns, aztán hotok tovább. :) Nem volt hova futni, alul még több ilyen volt, felfelé meg egy neves elit. Kinyírtam így hármat, a többi meg leverte magát a thornson fél hp-re, mikor jött a felmentő sereg, leszállt egy magyar hunter és belelőtt a tömegbe. :D

  • fordfairlane

    veterán

    válasz Nevar #9335 üzenetére

    Én nem szoktam a huncsatin fent lenni, és sokszor a trade-ről is kilépek. Engem is zavar a sok oda nem való beírás. BS szerver.

    [ Szerkesztve ]

    x gon' give it to ya

Új hozzászólás Aktív témák