Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nauro

    aktív tag

    válasz ldave #55183 üzenetére

    Shattrathból még a rája szerzése indult anno. [link]
    De ez sem igazán sárkány.

  • Vistaboy

    veterán

    válasz ldave #55183 üzenetére

    Tudod, ez tipikusan az az eset volt, ami általában velem előfordul. Valahol olvastam, hogy 73. szinten kapom meg azt a küldit, de most, hogy erre a postra készültem, miszerint majd belinkelem, az istennek sem találom sehol. De már mindegy, sajnálatos módon én annak idején nem jutottam el idáig, ezért nézzétel el nekem, ha valamiről halványlila légyfingnyi fogalmam sincs (a gugli pedig nem a barátom, mert ő adta a korábbi tippet is, most bezzeg baszik megmutatni még egyszer, hogy bebizonyíthassam, nem én vagyok a hülye. :P )

    A mount pedig tőlem lehet drake is, nekem tökre úgy néz ki, mint egy sárkány - egyébként arra gondoltam. :K

    De a legfontosabbat senki nem árulja el: HOGY LEHET OLYANOM? :R

    Mintha halványan derengne, hogy egy küldetéssorozat, de hová kell menni és mit kell csinálni érte? Mivel már 70-es vagyok, neki akarok látni a dolognak, mert nekem KELL EGY ILYEN... :DDD

    (#55187) k.kristof: Lehet, hogy lehet, de akkor ki kell fogni, hogy azt az ércet tegye a terepre, amivel érsz is valamit. Nekem mindenhez 375 kellett, amikor megérkeztem ide, nem láttam semmi olyasmit, amivel növelhettem volna a skillt. Nincs extra cuccom, sima csákánnyal gépészkedek csak.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák