Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    válasz parandroid #28606 üzenetére

    Cathfaern írta, hogy előbb rakd ki végig a talentfát. 51 pontig meg se állj. Aztán, ha eljutottál a Berserk-ig, akkor már ismerni fogod, hogy mi is kell a feralcicának :) És lesheted a többi játékost (katt a portréjára jobbal és inspect), de szinte minden feral a maradék pontokat a restoba rakja. OoC miatt főleg :) De kezdetnek én előbb javasolnám a berserk-et "kirakni". Aztán csak átmenni a restoba. Egy retalentet megér szerintem, hogy gyorsabban fejlődj :)

    Mess with the best / Die like the rest

  • szilchi

    őstag

    válasz parandroid #28606 üzenetére

    igen,mint írták először mindig egy ágat szabad/ajánlott kirakni,aztán a maradék mehet máshova.Bár személy szerint én sem mindig tartom magam ehez :B .Class válogatja.Pl. a priestem-et Disc ágon szeretném felfejleszteni,de az első pár pontot mégis a shadow ágba tettem a spirit tap-ra.De druidnál azért érdemes egy ágat kirakni mive feral/balance teljesen más szitu.

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

  • robyroby

    tag

    válasz parandroid #28606 üzenetére

    az nem jó páros:)

    ha lesz dueltalented 1ik healer legyen, jó móka... én healerként instáztam (restedbe nagyon jön az xp) lvl80ig most tank/healer vagyok de szerintem tank talenten is akkora DPS tolható ;] szóval healer/dps/tank ^^

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz parandroid #28606 üzenetére

    A lehető legrosszabb :) Ugyebár Balance képességeket feralként nem tudod használni, mivel feralként medve vagy macska formban leszel, ott pedig csak az adott form képességeit tudod használni. A feral fán lévő talentek meg nagyrészt formokra vonatkoznak, így azokkal se mész semmire, ha nem "balance"-olsz.
    De még ha tudnád őket használni egyszerre is, akkor is rossz ötlet két külön ágra pakolgatni. Mégpedig azért, mert az egyre lentebb lévő talentek egyre erősebbek (ez megint csak általánosságban igaz persze, 1-1 kivétel talent lehet). És lehet elsőre ez nem látszik, de a talentek nagyon meghatározóak abban, hogy milyen erős a karaktered. Tehát ha te felváltva pakolgatsz, akkor a 3. sort lvl25-re fejezed be, míg ha ugyanarra pakolnál, akkor itt már bőven a 5. sorban járnál. Druidnál pont lehet jó példát mondani erre, ott van a 4. sorban (vagy tierben ahogy szokták szakzsargonban nevezni) a Predatory Strikes, ami jelentősen megdobja a sebzésedet, tehát jobb ezt minél előbb megszerezni, s nagyon nem mindegy, hogy lvl27-re lesz meg a max. szintje, vagy lvl42-re (ha felváltva pakolgatnál, akkor lenne meg).
    Hasonlóan nem érdemes egy sort "kitölteni", azaz jobb minden sorra csak 5-5 pontot rakni kezdetben és próbálni minél lentebb lévő talentekre pakolni. Persze kivételek lehetnek, illetve olyan is előfordulhat, hogy egy adott sorban nincs olyan talent amire érdemes lenne (mert pvp talent vagy inkább tanknak való te meg dps vagy, stb), akkor érdemes visszarakni, hogy elérd a következő sort.
    Amúgy általánosságban az is elmondható, hogy fejlődésre nem érdemes csak 1-2 pontot rakni egy talentre, hanem jobb maxolni, ha már raktál rá (raidekben ahol DPS maximalizálásra törekszenek, matekkal ki lehet hozni, hogy egyes talenteket felesleges maxolni mert nem jelent DPS növekedést, de ez beleszámítja a raidbuffokat, a magas statokat, stb. Szóval az egy külön történet :) ).
    Egyébként feralnak ha "végzett" a saját fájával Resto-ba érdemes belemásznia, Omen of Clarity elég erős talent, illetve az előtte lévők is jól jönnek.

    szilchi:
    Amit írsz, az pont nagyon jó példa a kivételre :) Spirit Tap fejlődés közben az egyik legjobb skill priestnek, szóval mindegy milyen ágon nyomod, azt érdemes kirakni elsőnek.

Új hozzászólás Aktív témák