Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nevar

    aktív tag

    válasz steveetm #8468 üzenetére

    A logikád szerint, ha jól értem, minden rendben lenne egy nem gladiátornak hívott, honorból vásáolható pvp cuccosnak, amin mondjuk 1-2 stamina +-, csak, hogy ne legyen ugyanaz.
    Jah, mondjuk ha minden seasonban upgradelhették volna kicsit a kék cuccokat amit honorbol vehetők ki.

    Mostmár szinte bárki epicbe öltözhet, ez kb ugyannyira gáz kéne, hogy legyen.
    Szerintem ez is gáz. Nekem anno az volt a célom hogy a full kék pvp setet kiszedjem, és nagyon boldog is voltam vele.

    Epic is elvesztette már azt amit anno jelentett.
    Na igen, az epic már nem azt jelenti mint régen. Lehet kéne egy új szín a "jobb" epiceknek, mert már nagyon nagy különbségek vannak epic és epic között.

    Bocsi, a titleért ugyannyit kell dolgozni mint a kulcsért, mert, hogy a title fogja jelenti azt, hogy neked anno volt kulcsod, vagy most is lenne.
    És csupán ezért a címért végigcsináltad volna az egészet, ha tudod hogy kulcs úgyse fog kelleni ? Champion of Naruu-ért (nemtom megvan-e) megcsináltad volna a heroic instákat mikor még a kara gear volt a high end pve gear, ha tudod hogy úgyse lesz a kulcsra szükséged?

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

Új hozzászólás Aktív témák