Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz capafog23 #22874 üzenetére

    szép kis wall of text :D

    Konklúzió soha ne menjél puggal naxxba. (voa-ba még talán) (ez a történet kb 1.5 hete történt)

    én átírnám arra hogy semmilyen pugba. kivéve ha vmi értelmes klánból vannak az emberek.

    mai dolog ami felcseszett ma:
    van 1 quest sor, elites, conquest holdban kell hozzá 1 ember aki tud tankolni 1 aki healelni meg 2 dps aki dpselni... na most már elején is ment a faszkodás mert összevissza adták le és volt h 3x kellett 1 bosst megölni (arena szerű) de van uccsó előtti, ami kichargeol és agrot nulláz, na a jóképességű tanknak meghaladta képességét pl nem is használta a skilljeit... nézem mondom hát nincs a bosson semmi plague amit neki kéne rakni de még a DnD miatt is szólnom kellett előtte...
    aztán kilépett ő is meg a healer a 2. wipe után...
    ilyet szól ő még nem tankolt death knightal mondom neki te hülye, ugyanazt kell csinálni mintha dpselnéd csak másik stancbe kell állni.. de hogy a skilljeit nem hasznáta csak autoattackolt hát az no comment
    és 74es...

    na szóval 75re feldingeltem warrimat aztán léptem is ki...

    -> ezért megyek át LotrO-ba mert ott mivel jóval magasabb az életkor, nem idegesíti fel magát az embert a sok hülyén meg a sok hülyeségen, és kellemesebb, kazsuálabb, szebb. WoWba már raidelni se nagyon van kedvem.

Új hozzászólás Aktív témák