Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    Elsősorban a tartalom érdekel,a story.Azóta warcraftozok,mióta 94-ben kijött az első rész.Ezért is érdekel Naxx,meg majd Icecrown citadell.Meg majd el akarok jutni BT-be meg majd SWP is.Meg ezért is nem lesz soha DK-m. :) .PVP nem az én esetem,rugóval nem is voltam sokat BG-be meg ezért is vagyok PVE szerveren (Shadowsong).A talent buildemet wow-eu fórumról néztem ki,ott erre azt mondták nagyon jó combat rouge-nak.És persze hogy ezekre az instákba eljussak,kell a jó gear is.Nem statisztának készülök oda menni :DDD .Meg azért akarok most sokat HC-ba menni meg most jó geart szerezni,mert alig egy hét múlva indul újra a meló és akkor megint csak 2-3 órám lesz naponta játszani.Abba még belefér egy HC insta de egy 10 fős már nem,az majd mindig hétvégére marad.Meg annyira én se vagyok már hardcore játékos,hogy mindig a gép elött lógjak insta helyre várva.Az altokat meg azért húzom,mert a folyamatos várakozás nem az én esetem.Inkább csinálok valami mást.Ma is jó 1 órát vártam daily HC group-ra és a sokadik gear?DPS? whisp után meguntam és mentem hunterral fejlődni.Meg szoktam csinálni,ha van rá lehetőségem,a daily instákat meg a többi daily questet repuért meg pénzért.Gyűjtöm az LW-s matikat,néha farmolásra is ráveszem magam.De hogy 430-ról 440-re lépjek ahhoz Arctic fur kell,az meg nem farmolható mivel random és k... ritka drop.Van 3 db,de kellene 10 db.Azért gyűjtöm most a goldot.AH-ba szokott lenni 70 és 120 gold között.Meg persze az epic recikhez is kelleneka drága cuccok majd,ahhoz megink kell pénz.Ezért veszekmindig olcsón borean leathert és csinálok belőle heavy-t.Azokból csinálok majd kék cuccokat és eladom.Bár lehet ha Disenchantoltatnám(mijjen szép kifejezés),lehet jobban járnék :F.Majd meglátom.Néztem BS cuccokat AH-ba,de azok olyan 1000 gold körül vannak,ami nekem most még nagyon sok.Guild annyira nem fontos nekem,főleg ha annélkül is eljutok a endgame instákba.

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák