Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    Ohh es tegnap felbuzdulva a void tank videon, en is kicsit kiprobaltam.
    Haat nemtudom hogy bug-e, vagy tényelg így tervezték, de amint valaki belövi ezt akkor 20 sec alatt termel csakugy kb 100k+ aggrot. Ezzel siman versenyre kel egy macitankkal. Sebzést eleg jol birja ha ki van talentelve minden hozza, def nemtom mennyi mert ilyen statot nem irnak, de szerintem megvan a def capje. Az enyemnek volt ub 12k hp-ja, persze valami pvp gearben sok stamival menne ez fentebb is. Szóval szerintem 16-17k hp-t ossze lehet szedni neki és akkor már tényleg jó. Persze mindez lvl 70-en. 80-on sejtem a spell ugyanennyi agrot fog termelni és így már nem kelhet versenyre a tankokkal. De most még nagyon vicces és lehet szivatni a tankokat, hogy ha nem ér rá majd hozunk voidot :) Ufo támadásoknál ( tudom scourge invasion) simán betankolja a 100k s mobot minden gond nélkül. Persze egy tank is megteszi ezt, de én 700hps-el még gyógyítani is tudom + dotolni. Szóval viszonylag könnyen leszólózom, ami eddig lehetetlenvolt. Még javítanak kicsit az aoe tankolási képességén és 1 személyes hadsereg a lock :D

Új hozzászólás Aktív témák