Új hozzászólás Aktív témák

  • Pipifax

    csendes tag

    Messerschmitt pilóták segítségét kérem :R
    Nos Én marha az F után ahelyett, hogy kiváltottam volna a T7 G-t, beleválasztottam a Z-be. Igazából az vezérelt, hogy minél hamarabb juthassak el a sugárhajtású géphez. Hát szenvedek piszkosul és nem nagyon jön a siker :W Már ott tartok, hogy hol leveszem a két 30mm-est, hol meg visszarakom de ritkán találom el a jó ütemet :F Az a nagy helyzet amikor T6- T7 a csapatlista még szembe is merek szálni egy két csatarepülővel (Hornet, Me-410) Mással nem, mert mind kinyír :(( Ilyenkor jó ha csak a két 20-as van fenn, mert gyorsabb vagyok, jobban fordulok. De amikor TVIII-IX közé beválogatnak egy maroknyi VII-essel azt tudom, hogy sz.rral meszeltek. :O Olyankor örülök, ha véletlenül a két 30-as van fenn, mert az iL-eken kívül másra nincs semmi esélyem. Mondjuk az IL-40-től már f.sok :( meg a 30 mm-es hamar felmelegszik, utánna már csak egyet-egyet köp és 516-os sebzéssel sem vettem még le csak a felét a hitjének :o

    42% nem elírás :F azaz negyvenkét százalék a túlélési esélyem :W Ezt rettenet gyengének tartom 192 játék után ezzel a típussal. A vadászokkal 60 felett is vagyok némelyikkel. Van-e valakinek valami jó ötlete, hogy mit és hogyan kéne csinálni, hogy egy kicsit jobban mennyen ezen a típuson, mert 96000 tp nem a szél fog összefújni a T8-ig. :U

    Meséljetek valamit a bf 109 G-ről milyen gép?

    Lehet visszamegyek az F-el játszani azért a 60 párezer tp-ért és kiváltok egyet. Csak nekem ez hosszú idő,van hogy egy hétig sem érek rá játszani :((

    Válaszokat köszönöm :R

Új hozzászólás Aktív témák