Keresés

Aktív témák

  • Ghostface

    senior tag

    válasz ALEX131 #873 üzenetére

    Ha jól tudom IS3 már nem vett részt a 2.vh.-ban. Wikipedián csak annyit találtam hogy néhány régi forrás szerint láttak párat, de ezt sose tudták igazolni, a hivatalos álláspont hogy nem vettek részt harci tevékenységben. Először Berlin elfoglalása utáni orosz ünnepségen / felvonuláson mutatták be őket a szövetségeseknek elrettentés céljából. Ami tényleg elég jól sikerült, ha jól tudom rendesen bepánikoltak mikor meglátták milyen tankjaik vannak a szovjeteknek, ugyanis nekik a háború alatt a legkomolyabb tankjuk a T1-es és az M6-os volt ami valljuk be nem sokat ért sem az IS-ek sem a német páncélosok ellen. Arról nem is beszélve hogy mind orosz, mind amerikai oldalról olyan tankokat vonultat fel a játék a németek ellen amiket csak jóval a 2. vh után állítottak használatba, ha egyáltalán legyártották őket nem pedig a tervezőasztalon léteztek csak (IS-7, T29,T30...). De ugye ha ezek nem lennének akkor semmi esélye nem lenne ennek a két nemzetnek a játékban és a kutya sem játszana velük.

    PSN: Nifty_Ghostface

Aktív témák