Keresés

Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz marked one94 #5744 üzenetére

    Nem értem hogyan kaptál ennyit :F

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

  • grunge

    addikt

    válasz marked one94 #5744 üzenetére

    Nem rossz, miylen ágyú van azon? Nekem 12 db 10centis Löwe találat után sem jött ennyi xp :)
    Amúgy tegnap nagyon szopóágra tett. Csak pár kört mentem hogy meglegyen a dupla xp. A VK3001P-vel ez meg is volt, bár a 88as lövéseim fele eltűnt az éterben. Volt hogy elsütöttem, majd hallotam hogy critcal és aztán jött a torkolattűz :) Barátnőm mellettem ült és kérdezte is hogy ez meg mi volt :DDD Persze 20-30as ping és 50+ fps meleltt. Ezt még lenyeltem, meg vissaztettem a 75-ös L70-et, avval nem csak critcalt lehet lőni nomeg a jobb tűzgyorsaság miatt jobban működött. Fura, a bétában mintha jobban használható lett volna a rövid 88as..

    No átültem a Löwébe hogy ot tis akarok egyet duplázni. Jó messziről kiszúrtam egy IS3-ast, torony és test közé löttem, semmi, lepattant. Mondom oké ugyis oldalról látom majd onnan. Erre amit az oldalára lőttem eltűnt a ghost shellek mezejére. Aztán már hátulról láttam (kb 46%ra lőtték le) mondom ezaz :) Találat a s*ggébe -15% HP. Monom he? A következő lövés amit ugyan oda adtam le már lepattant. Megjelent egy másik is oldalról, oldalba lőttem, lepattant. Majd az előbbi IS3at próbáltam oldalba lőni, ujra lepattant, és mire lőtték a többit körülöttünk, egnem is lemészároltak még 1-2 oldalas lepattanó után. Azért csak oldalba tudok lőni egy IS3at...eléggé undorító volt a "normalizáció".

    Mindezek előtt egy Tigert támadtam még a csata legelején, előről majd oldalról 3at kapott, kb 35% hp-t vesztett. Nem igazán értettem ez mi :)

    Ezek után elegáns mozdulattal kikapcsoltam a játékot. :C

    [ Szerkesztve ]

    159 SW 1.9 jtdm <3

Aktív témák