Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz BoogeyM@n. #10235 üzenetére

    Ha eleget játszottál volna, tudnád hogy Ensken is igen macerás artyzni, nem beszélve arról, hogy a kis térkép miatt igen gyorsan ott lehet a képedben egy scout vagy med. Ruinbergen meg újfent tudsz lőni 2-3 utcát? ez aztán a gondtalan artyzás! dehát te már csak tudod...

    Hogy miért mondom azt, hogy menjettek vele pár száz csatát? mert a sok sírásból az tűnik ki, hogy nektek nem elég ellene harcolni. Tapasztalod, h melléd lő és lemegy a fél HP-d? azt kéne kitapasztalni, hogy hova állj, hogy ne tudjon meglőni!

    Ja igen állok a sarokban, főleg akkor jó ha senki se derít fel semmit, vagy védtelenül otthagynak a csapattársak... nincs még egy ilyen a csapattársak segítségére szoruló tanktípus mint az artyk. Ha mentél 1v1-ben arty ellen bármivel, akkor tudhatod, hogy egy lövése van és ha az nem végez veled, akkor annyi...

    "tüzérségnek matekozni kéne keményen"; akkor neked is szépen le kéne állnod minden lövés előtt a tankoddal, beállítani a lőtávot, figyelembe venni a szélirányt, nem dogfightban kergetőcskézni és lövöldözni a másikra menetközben. Ez így szerinted realisztikus... :U

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

  • bullseye

    addikt

    válasz BoogeyM@n. #10235 üzenetére

    tüzérség nem matekozik, hanem pszichoanalizál, hogy vajon helyben marad-e a célpont addig, amíg 1, beszűkül a kör, 2 odaér a lövedék...

    mellesleg én meg követelem, hogy a tankokat nehezítsék, pl. a távolság függvényében kelljen fölé célozni valakinek, ha kilőnek valakit, legyen véres a képernyő, ha a kukcskálót kilövik, a látómező is feleződjön le, ne csak a távolság, és úgy általában szopjon mindenki aki tankban ül, amikor én arty vagyok.

    amikor tankkal megyek, akkor viszont ne is tracer legyen az artikon, hanem önmegsemmisítő...

    'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

  • Realradical

    őstag

    válasz BoogeyM@n. #10235 üzenetére

    mintha isten az ujjával rábökne hogy ezt és ezt megbüntetem a halandóknak meg max imádkozni lehet ilyen pillanatokban
    Ez jó nagyon. :)

    A többi része az vérengző trollkodás, de a poénon jót vigyorogtam.

    Things that try to look like things often do look more like things than things

  • virkir

    veterán

    válasz BoogeyM@n. #10235 üzenetére

    Most tényleg nem unjátok a szájkaratét arty ügyben?
    Tény, hogy néha eszetlenül sorsol a játék és 1-2 arty helyett van 4-5 ami némileg rontja a játékélményt.
    Tény, hogy a pályák 90 százalékán el lehet előlük bújni csak egyszerűbb vinnyogni mint megtanulni merre kéne vonulni.
    Tény, hogy szar amikor az első 3 percben kilő az arty.
    Tény, hogy nagyon jó érzés amikor pl. a TD seggébe beállt tankot kilövi az arty és megmenti a csapattárs szaros életét.
    Tény, hogy a legtöbbször a scout-oknak fogalma nincs mi lenne a dolguk és arty felderítés helyett végig a leghátsó bokorban kempelnek. Legszívesebben kilőném mindet de akkor már a következő évezredig bannolva lennék.
    Akinek nem tetszik így a játék az törölje van millió más amivel el tudja tölteni az ember a szabadidejét, vagy tanuljon meg együtt élni ezzel, esetleg a hivatalos fórumon tépni a száját ott esetleg el is olvassák a készítők.
    Írom ezt úgy, hogy kihúztam egy T10-es heavy-t, nem is a legfürgébb ágból és nem nagyon zavartak az arty-k 1-3 darabig csatánként.
    Ja és van T5-ös meg T7-es arty-m is. :D

    bullseye

    Ott a pont csak kifelejtetted a láthatatlan orosz TD ágat azok mit kapjanak? Világítótornyot?
    Láttam videót amikor nyílt mezőn az object képes eltűnni a Maus elöl.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák