Aktív témák

  • Murder3

    addikt

    válasz Stauffenberg #8828 üzenetére

    ha meg alig sebzel akkor meg hiába nyersz nem kaszálsz igazán vele...
    engem ez basz fel,
    az h mindig a noob csaptba tol aztán ott aztán mindegy mit csinálsz, ha már pl oldalon elérjük az ellen vonalát ránézek a csapat állásra és nálunk már a feléig halottak míg őnáluk meg 2-3 tank esetleg....
    amikor meg látom h a heavyjeink pusztulnak meg kb 1 perc elteltével már fel is adom.

    bc2 nekem is megvan, nyotmam is de ott se jobb a helyzet.sima tdm-eknél ott is simán dominál a több kill,rushok emg conquk meg azokon múlik h ki a jobb ott is félig kill amin múlik, helikopterrel,tankal végigdarálják az egész pályát meg csipákkal
    én squad rush-ba tudtam kicsit taktikusabb és sokkal barátságosabb légkört felfedezni, sima rush az szenvedés eleve ott már annyira nem volt fps-em mint amennyi máshol volt legalább, meg szinte midngi full lagg van abba a játékba ez párosul a bugos,szar hitboxxal...ennek tetejébe a 32 fős rush mapon játszon az ember ahol csomószor meg se lehet mozdulni mert miesnt esély lenne h lőjj szanaszét darálnak.sokszor helikoptertől mozdulni sem lehet, ha jók ülnek tankba azok is végig söpörnek mindent akár.
    meg ott is a csapttól függ hiába én conqut mentem inkább de ha ott is egymagad maradsz ha foglalni akarsz és a csapat fele leáll lövöldözni egy bázison miközbe az ellenségnél az összes többbi...
    hiába írtam én meg még páran h jöjejnek foglalni meg ne kill-re menjenek conquba..olyan csapatnál ez nem használ.

Aktív témák