Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Iron Funeral #49122 üzenetére

    Nem vagyok oda az artyért (bárki oldalán is legyen), úgyhogy maradjanak csak a kis gyors tankok, legalább az artynak is legyen mitől félnie ;]

    Zalman90: szép, derp gun? Avval nekem is volt ennyi egy Ensk-es csatában, ahol én voltam a top tier, csak azért nem lett több, mert a többiek nem hagytak többet :DDD
    A rekordom én is TD-vel tartom, SU85 107-essel, 9 kill Province pályán (át a túloldalon, lent a sziklájuk alatt; mivel ott is top tier voltam, legtöbbet egy lövéssel kiszedtem)

    Egy olyan csatám volt most... Fjords, IS3-mal. Csapattársak megint alkottak: JT, 2 T28Prot és egy M36 mind a Ny-i bázis melletti kiszögellésbe álltak be, nem mentek a déli völgyhöz... aztán arty szépen le is amortizálta őket mind, gratulálok. Én elindultam, de középről bekaptam egy lövést, majd amíg céloztam, arty is telibetalált, majd mégegy lövés... 19 hp-val kúsztam vissza egy szikla alá :DDD
    Na de itt jön a vicces rész. Déli átjáróhoz alig mentek, azt el is veszítettük, álltam ott a bázisunk melletti egyik szikla mögött egyedül, 19hp-val, gondoltam, hogy na ez innen lenne szép ;] S meg is lett. Mázlis csiki-csukival 3 tankot szedtem ki: VK4501A-nak pár lövés, köztük utolsó, IS-8-nak is 3-4 lövés, köztük utolsó; már lesebzett AMX M4-nek kegyelemdöfés; s még egy AMX M50 100-nak is bevittem egyet, de sajnos pont körbeért és kilőtt, mire újratöltöttem. Az volt azon a környéken már az utolsó tank, ha a másodikat is bevittem volna neki, még túl is éltem volna :DDD

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Aktív témák