Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz diegho #27072 üzenetére

    A fene tudja én már nagyon várom a nyolcas heavy-t csak idegem van kevés az ARL-el menni.
    Amióta egyre több franszia csoda kerül játékba annál többször sikerül megszívnia a csapatnak high tier-ben ha ellenünk jönnek.
    Tegnap első E-75-ös körben Sand River-en szembe egy batmobil+13 75 vagy 90 szétszívatta a csapatot. A játék első percében már spottolta a teljes északra menő tankokat a med-ek még félúton se voltak a 2. pontról amikor az már kukucskált a bucka tetejéről.
    Majd amikor odaért az erősítés eltünt és 2 perc múlva már alázta a bázison maradt Ferdi-t meg az arty-kat mert visszafelé körbement a sivatagban. Tehát kb a negyedik percre nem volt arty-nk, -4 meg néhány heavy akiket az ellenfél arty-k már kiszedtek.
    Valami 3 kill környékén járt mikor sikerült pofánlőnöm de a kistesója is csinált egyet és túlélte a csatát.
    Szóval ha megtanul velük az ember játszani és nem abszolút balfasz csapattársakat kap az ember akkor brutálisak tudnak lenni a papír fransziák.
    Szerintem imádni fogom a 8-9-est azzal a sebességgel meg tűzerővel.

    echterion
    Ott még mind1 az még kb nulla tapasztalatot jelent, majd olyan 3-4k környékén válik érdekessé.

    CactuS
    A SU-85 még mindig elég szépen hoz amellett, hogy brutális ahova pakolja de a SU-152 sem rossz ha visszatekerik rendesen a kreditszorzókat prémium nélkül azért átlag 10-15k nettó azzal is megvan.
    Az S-51 is jól hoz még de azzal már nehezebb farmolni mivel lomha könnyen kilövik akár a kör elején is.
    Szerintem a T6-os tankokat egyenlőre felejtsd el mert ahova az MM pakolja őket ott nem tudnak érdemben keresni.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák