Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz vhw #18512 üzenetére

    "Masreszt az 50% alatti win rate-ert egy olyan 100 csata lejatszasa utan mar aktivan tenni kell"

    És szerinted 1 játékos csak a vereség írányába mozdíthatja el a csatát, vagy a győzelem felé is? Ha igen, akkor a "hűlye" játékosok miatti panaszok csak a játékélmény rontásának szólhatnak, mert ezek szerint elképzelhető, hogy 100 csata lejátszása után az 50% feletti eredményért is tenni kell vagy kellett volna...

    (47%-on állok és 49% volt mielött 3 napig spotterkedtem volna, pedig az átlágnál biztos gyengébben játszom - valahol az alsó harmad tetején, sacc/kb 35-40% körüli eredményemnek kéne lennie, ha a játéktudásom legalább részben meghatározná win ratiot)

    hja.. és az itt megszólaló progamereknek meg 65% felett kéne lenniük, de szerintem ilyen kevés van. Szóval ezért gondoltam, hogy a "win ratio" kevésbé jellemző a játékosokra, mint a többi stat adat.
    ---

    Én sokkal inkább abban "hiszek" hogy a csapatösszeállításnál olyan algoritmust alkalmaznak amely kiegyenlítetté teszi az adott csatát, ezzel is az átlag 50% felé terelve a win ratiot.
    (bár a fő cél inkább a pozítiv élmény egyenletes eloszlása lehet a játékosok között.)

Aktív témák